Nuorisouinnit 2019 startit

28.03.2019

Name Born Event number Event name Entry time Pool
Henri Heiskanen 2007 4 50m Butterfly 00:00.00 50m
    10 50m Ryg 00:47.27 25m
    18 100m Fri 01:26.14 50m
    28 50m Bryst 00:52.58 50m
    35 50m Fri 00:39.35 50m
    41 100m Ryg 01:37.31 50m
Helka Honka 2008 9 50m Ryg 01:03.56 50m
    21 100m Bryst 00:00.00 50m
    27 50m Bryst 00:53.64 50m
    34 50m Fri 00:44.71 25m
Saana Kalasniemi 2009 9 50m Ryg 00:48.22 50m
    17 100m Fri 01:31.78 50m
    21 100m Bryst 01:50.55 50m
Aino Kauppinen 2006 1 200m Fri 02:52.19 25m
    3 50m Butterfly 00:46.00 25m
    9 50m Ryg 00:45.47 25m
    17 100m Fri 01:17.70 25m
    21 100m Bryst 01:49.56 25m
Karlo Kilpinen 2003 28 50m Bryst 00:35.90 50m
    35 50m Fri 00:27.92 50m
Oona Lipponen 2006 1 200m Fri 02:46.15 50m
    11 200m Butterfly 00:00.00 50m
    17 100m Fri 01:13.51 25m
    21 100m Bryst 01:37.03 25m
    25 400m Fri 05:32.30 25m
    34 50m Fri 00:34.01 25m
    42 100m Butterfly 01:29.86 25m
    46 800m Fri 00:00.00 50m
Toni Lipponen 2003 2 200m Fri 02:02.05 25m
    12 200m Butterfly 02:29.79 25m
    18 100m Fri 00:56.56 25m
    22 100m Bryst 01:11.69 25m
    28 50m Bryst 00:32.84 25m
    35 50m Fri 00:26.94 50m
    47 800m Fri 08:52.23 25m
Iida Niemi 2008 9 50m Ryg 00:48.60 25m
    17 100m Fri 01:47.53 25m
    21 100m Bryst 01:56.41 50m
Emmi Palo 2003 9 50m Ryg 00:38.30 50m
    17 100m Fri 01:15.12 50m
    32 200m Ryg 03:04.04 50m
    34 50m Fri 00:34.62 50m
    40 100m Ryg 01:20.94 25m
Eveliina Palo 1999 44 50m Bryst 00:36.41 25m
Aaron Rantsi 2009 8 200m Bryst 00:00.00 50m
    18 100m Fri 01:40.63 50m
    22 100m Bryst 01:50.86 50m
    28 50m Bryst 00:50.01 50m
    35 50m Fri 00:43.06 50m
    41 100m Ryg 01:46.46 50m
Juho Saukkonen 2008 10 50m Ryg 00:56.70 25m
    18 100m Fri 00:00.00 50m
    28 50m Bryst 01:00.31 25m
    35 50m Fri 00:45.37 25m
Miko Saukkonen 2006 2 200m Fri 02:30.32 50m
    4 50m Butterfly 00:35.17 50m
    18 100m Fri 01:06.25 25m
    24 200m Medley 02:48.21 50m
    26 400m Fri 05:02.97 25m
    35 50m Fri 00:31.16 25m
    43 100m Butterfly 01:20.71 25m
Henrik Siltari 2002 2 200m Fri 02:13.14 25m
    8 200m Bryst 02:34.25 25m
    18 100m Fri 00:59.47 25m
    24 200m Medley 02:25.19 25m
    26 400m Fri 04:55.84 50m
    35 50m Fri 00:26.98 25m
    41 100m Ryg 01:14.86 50m
    47 800m Fri 00:00.00 50m
Armi Aurora Tavi 2007 3 50m Butterfly 00:37.76 25m
    7 200m Bryst 00:00.00 50m
    17 100m Fri 01:15.59 25m
    21 100m Bryst 01:31.68 50m
    23 200m Medley 03:07.40 50m
Julia Minttu-maria Tiensuu 2005 1 200m Fri 02:29.44 25m
    9 50m Ryg 00:40.20 50m
    17 100m Fri 01:07.97 50m
    23 200m Medley 02:57.05 25m
    25 400m Fri 05:26.18 50m
    34 50m Fri 00:31.37 50m
    40 100m Ryg 01:25.25 50m
Juuso Mikael Tiensuu 2001 18 100m Fri 01:06.05 50m
    20 50m Ryg 00:36.88 50m
    41 100m Ryg 01:17.58 50m
    45 50m Bryst 00:37.99 25m
Miina Torvikoski 2006 1 200m Fri 02:23.53 25m
    3 50m Butterfly 00:32.98 50m
    17 100m Fri 01:04.30 25m
    23 200m Medley 02:40.55 25m
    30 400m Medley 05:58.37 50m
    34 50m Fri 00:30.40 50m
    42 100m Butterfly 01:13.63 25m
Minka Torvikoski 2011 9 50m Ryg 01:04.63 50m
    17 100m Fri 01:43.46 50m
    21 100m Bryst 00:00.00 50m
    27 50m Bryst 00:59.63 50m
    34 50m Fri 00:45.58 50m
Elisa Vakkuri 2002 1 200m Fri 02:21.12 25m
    3 50m Butterfly 00:30.89 50m
    17 100m Fri 01:05.12 50m
    25 400m Fri 00:00.00 50m
    34 50m Fri 00:28.81 25m
    42 100m Butterfly 01:06.92 25m
Riku Ylikärppä 1998 16 50m Butterfly 00:26.93 50m
    20 50m Ryg 00:26.78 25m
    39 50m Fri 00:24.23 25m
    43 100m Butterfly 00:58.44 25m
28.03.2019Nuorisouinnit 2019 startit
07.12.2018Treeniajat 10.-22.12.2018
29.11.2018Joulukuunkisojen startit
23.10.2018IKM -karsintojen lajit
28.09.2018Ruska -uintien startit
18.09.2018Tatti-uintien startit
25.05.2018Kemin koulujenvälisten tulokset
14.05.2018Lohi-uintien startit
27.02.2018Viikkojen 9 ja 10 ohjelma.
16.02.2018Oulu uintien startit

Siirry arkistoon »