Ruska -uintien startit

28.09.2018

Ilmoittautumiset
Ruska uinnit 2018 2018-09-28
OULUN UINTI 1906 08:03:05
2018-10-06
Kemin Uimaseura
Yksilöstartit: 84
Viestistartit: 0
Nimi
Syntynyt
Lisenssi Nro Lajin nimi Aika Allas
Aksila Juulia 1996 96A034 3 50m Vapaauinti Naiset [16-99] 00:29.46 [50 M]
Aksila Juulia 1996 96A034 34 50m Rintauinti Naiset [12-99] 00:38.74 [25 M]
Aksila Juulia 1996 96A034 36 100m Vapaauinti Naiset [16-99] 01:04.06 [50 M]
Kalasniemi Saana 2009 09A216 3 50m Vapaauinti Naiset [0-9] 00:00.00 [Yard]
Kalasniemi Saana 2009 09A216 25 50m Selkäuinti Naiset [0-9] 00:00.00 [Yard]
Kalasniemi Saana 2009 09A216 34 50m Rintauinti Naiset [0-9] 00:00.00 [Yard]
Kaunisto Emma 2011 11A004 3 50m Vapaauinti Naiset [0-9] 01:04.69 [50 M]
Kaunisto Emma 2011 11A004 15 25m Vapaauinti Naiset [0-8] 00:26.25 [25 M]
Kaunisto Nooa 2007 07A125 4 50m Vapaauinti Miehet [11-11] 00:31.48 [25 M]
Kaunisto Nooa 2007 07A125 10 50m Perhosuinti Miehet [11-11] 00:36.28 [50 M]
Kaunisto Nooa 2007 07A125 24 200m Sekauinti Miehet [0-13] 03:00.35 [50 M]
Kaunisto Nooa 2007 07A125 35 50m Rintauinti Miehet [11-11] 00:43.62 [50 M]
Kaunisto Nooa 2007 07A125 37 100m Vapaauinti Miehet [0-13] 01:10.82 [50 M]
Kauppinen Aino 2006 06A658 3 50m Vapaauinti Naiset [12-12] 00:36.71 [25 M]
Kauppinen Aino 2006 06A658 9 50m Perhosuinti Naiset [12-99] 00:47.22 [25 M]
Lipponen Oona 2006 06A127 3 50m Vapaauinti Naiset [12-12] 00:35.45 [25 M]
Lipponen Oona 2006 06A127 11 200m Vapaauinti Naiset [0-12] 02:45.18 [25 M]
Lipponen Oona 2006 06A127 23 200m Sekauinti Naiset [0-12] 03:14.70 [50 M]
Lipponen Oona 2006 06A127 34 50m Rintauinti Naiset [12-99] 00:49.12 [25 M]
Lipponen Oona 2006 06A127 36 100m Vapaauinti Naiset [0-12] 01:16.46 [25 M]
Lipponen Toni 2003 03A125 4 50m Vapaauinti Miehet [14-16] 00:28.71 [50 M]
Lipponen Toni 2003 03A125 12 200m Vapaauinti Miehet [14-16] 02:08.89 [25 M]
Lipponen Toni 2003 03A125 24 200m Sekauinti Miehet [14-16] 02:21.95 [25 M]
Lipponen Toni 2003 03A125 35 50m Rintauinti Miehet [13-99] 00:34.63 [50 M]
Lipponen Toni 2003 03A125 39 200m Perhosuinti Miehet [14-16] 02:34.79 [50 M]
Mutka Nitta 2005 05B123 3 50m Vapaauinti Naiset [13-15] 00:43.46 [25 M]
Mutka Nitta 2005 05B123 5 100m Rintauinti Naiset [13-15] 00:00.00 [Yard]
Palo Eveliina 1999 99A060 3 50m Vapaauinti Naiset [16-99] 00:31.76 [50 M]
Palo Eveliina 1999 99A060 7 100m Sekauinti Naiset [16-99] 01:14.75 [25 M]
Rantsi Aaron 2009 09A229 4 50m Vapaauinti Miehet [0-10] 00:52.15 [25 M]
Rantsi Aaron 2009 09A229 26 50m Selkäuinti Miehet [0-10] 00:00.00 [Yard]
Rantsi Aaron 2009 09A229 35 50m Rintauinti Miehet [0-10] 00:54.43 [25 M]
Romsi Tuomas 2005 05A325 4 50m Vapaauinti Miehet [13-13] 00:32.41 [50 M]
Romsi Tuomas 2005 05A325 10 50m Perhosuinti Miehet [13-99] 00:34.12 [50 M]
Romsi Tuomas 2005 05A325 20 100m Perhosuinti Miehet [0-13] 01:16.26 [25 M]
Romsi Tuomas 2005 05A325 35 50m Rintauinti Miehet [13-99] 00:40.96 [50 M]
Romsi Tuomas 2005 05A325 37 100m Vapaauinti Miehet [0-13] 01:09.71 [50 M]
Saukkonen Juho 2008 08A308 4 50m Vapaauinti Miehet [0-10] 00:48.95 [25 M]
Saukkonen Juho 2008 08A308 26 50m Selkäuinti Miehet [0-10] 00:00.00 [Yard]
Saukkonen Juho 2008 08A308 35 50m Rintauinti Miehet [0-10] 00:00.00 [Yard]
Saukkonen Miko 2006 06A342 4 50m Vapaauinti Miehet [12-12] 00:32.96 [50 M]
Saukkonen Miko 2006 06A342 10 50m Perhosuinti Miehet [12-12] 00:37.38 [50 M]
Saukkonen Miko 2006 06A342 24 200m Sekauinti Miehet [0-13] 03:00.65 [50 M]
Saukkonen Miko 2006 06A342 35 50m Rintauinti Miehet [12-12] 00:48.41 [25 M]
Saukkonen Miko 2006 06A342 37 100m Vapaauinti Miehet [0-13] 01:10.35 [50 M]
Seppälä Milla 2007 07A592 3 50m Vapaauinti Naiset [11-11] 00:34.56 [25 M]
Seppälä Milla 2007 07A592 9 50m Perhosuinti Naiset [11-11] 00:45.99 [25 M]
Seppälä Milla 2007 07A592 34 50m Rintauinti Naiset [11-11] 00:48.72 [25 M]
Seppälä Milla 2007 07A592 36 100m Vapaauinti Naiset [0-12] 01:19.22 [25 M]
Siltari Henrik 2002 02A355 4 50m Vapaauinti Miehet [14-16] 00:26.98 [25 M]
Siltari Henrik 2002 02A355 12 200m Vapaauinti Miehet [14-16] 02:13.73 [25 M]
Siltari Henrik 2002 02A355 22 200m Rintauinti Miehet [14-16] 02:41.75 [50 M]
Siltari Henrik 2002 02A355 35 50m Rintauinti Miehet [13-99] 00:33.36 [50 M]
Siltari Henrik 2002 02A355 37 100m Vapaauinti Miehet [14-16] 00:59.78 [25 M]
Siltari Noora 2000 00A857 3 50m Vapaauinti Naiset [16-99] 00:28.94 [25 M]
Siltari Noora 2000 00A857 9 50m Perhosuinti Naiset [12-99] 00:33.39 [25 M]
Siltari Noora 2000 00A857 25 50m Selkäuinti Naiset [12-99] 00:33.73 [25 M]
Siltari Noora 2000 00A857 34 50m Rintauinti Naiset [12-99] 00:37.26 [25 M]
Siltari Noora 2000 00A857 36 100m Vapaauinti Naiset [16-99] 00:00.00 [Yard]
Tavi Armi Aurora 2007 07A136 3 50m Vapaauinti Naiset [11-11] 00:35.88 [50 M]
Tavi Armi Aurora 2007 07A136 9 50m Perhosuinti Naiset [11-11] 00:40.30 [50 M]
Tiensuu Julia Minttu-maria 2005 05A375 3 50m Vapaauinti Naiset [13-15] 00:31.37 [50 M]
Tiensuu Julia Minttu-maria 2005 05A375 9 50m Perhosuinti Naiset [12-99] 00:37.07 [50 M]
Tiensuu Julia Minttu-maria 2005 05A375 23 200m Sekauinti Naiset [13-15] 02:58.25 [25 M]
Tiensuu Julia Minttu-maria 2005 05A375 34 50m Rintauinti Naiset [12-99] 00:44.67 [25 M]
Tiensuu Julia Minttu-maria 2005 05A375 36 100m Vapaauinti Naiset [13-15] 01:09.07 [25 M]
Tiensuu Juuso Mikael 2001 01B283 4 50m Vapaauinti Miehet [17-99] 00:30.06 [25 M]
Tiensuu Juuso Mikael 2001 01B283 12 200m Vapaauinti Miehet [17-99] 02:26.68 [25 M]
Tiensuu Juuso Mikael 2001 01B283 22 200m Rintauinti Miehet [17-99] 03:02.01 [25 M]
Tiensuu Juuso Mikael 2001 01B283 35 50m Rintauinti Miehet [13-99] 00:37.99 [25 M]
Tiensuu Juuso Mikael 2001 01B283 37 100m Vapaauinti Miehet [17-99] 01:06.05 [50 M]
Torvikoski Miina 2006 06A219 3 50m Vapaauinti Naiset [12-12] 00:32.75 [50 M]
Torvikoski Miina 2006 06A219 9 50m Perhosuinti Naiset [12-99] 00:34.71 [50 M]
Torvikoski Miina 2006 06A219 21 200m Rintauinti Naiset [0-12] 03:14.25 [50 M]
Torvikoski Miina 2006 06A219 34 50m Rintauinti Naiset [12-99] 00:39.13 [50 M]
Torvikoski Miina 2006 06A219 40 400m Sekauinti Naiset [0-12] 00:00.00 [Yard]
Vakkuri Elisa 2002 02A029 3 50m Vapaauinti Naiset [16-99] 00:28.81 [25 M]
Vakkuri Elisa 2002 02A029 9 50m Perhosuinti Naiset [12-99] 00:30.89 [50 M]
Vakkuri Elisa 2002 02A029 19 100m Perhosuinti Naiset [16-99] 01:06.92 [25 M]
Vakkuri Elisa 2002 02A029 34 50m Rintauinti Naiset [12-99] 00:40.30 [25 M]
Vakkuri Elisa 2002 02A029 38 200m Perhosuinti Naiset [16-99] 02:30.19 [25 M]
Ylikärppä Riku 1998 98A041 4 50m Vapaauinti Miehet [17-99] 00:24.23 [25 M]
Ylikärppä Riku 1998 98A041 12 200m Vapaauinti Miehet [17-99] 02:00.20 [25 M]
Ylikärppä Riku 1998 98A041 24 200m Sekauinti Miehet [17-99] 02:16.44 [25 M]
23.10.2018IKM -karsintojen lajit
28.09.2018Ruska -uintien startit
18.09.2018Tatti-uintien startit
25.05.2018Kemin koulujenvälisten tulokset
14.05.2018Lohi-uintien startit
27.02.2018Viikkojen 9 ja 10 ohjelma.
16.02.2018Oulu uintien startit
31.01.2018KemTU -uintien startit
16.12.2017KemUS 85v -juhlauintien tulokset
08.12.2017Juhlauintien arvioitu aikataulu

Siirry arkistoon »